SKIforum Ceny v strediskách CR
Original article @IgorR ty vieš vždy kdy priložit do kotle a viem že nečakáš jen obdivné prikyvovanie. Takže ještě k tím tohoročným sezónkam – Jasná 200e, Krahule 250e, Šachtičky 200e… Toto prejav marketingového myslenia určite nebyl, to je dřív ponižovanie Jasnej niekde na úplné dno. Když si kúpiš Mercedes, čakáš predsa i servis na úrovni […]