Dog Fórum.sk • Zobrazenie témy – Natrhnutá …
Original article Dobry den,tento vikend se nam stala nehoda a Corra mi vbehla pod lyzu a ma dve rezne rany, ale na zadnej nohe měla az 15cm ranu a slacha z vonkajsej strany nohy je prerezana. Bohuzial, veterinar v Rakusku si myslel ze to nema zmysel zasivat. Ale dneska mi moj veterinar vpodstate povedal ze […]