Štěňata psů malých plemen. Březí a kojící feny všech plemen. Štěňata středních

plemen psů

Březí a kojícífeny všech plemen

Pro dospělé, zdravé psy

velkých a obřích plemen, vhodné pro věk

velká plemena

obří plemena


Pro starší psy malých plemen
nad 8 let. Krmivo představující kompletní nutriční podporu zdraví starších psů. Pro starší psy středních plemen. Krmivo představující komplexní nutriční podporu zdraví starších psů.
Pro starší psy velkých plemen a

obřích plemen

krmivo

představující komplexní nutriční podporu zdraví starších psů.
Pochoutky pro psy všech plemen bez rozdílu věku. Pochoutku je možné používat v průběhu redukce hmotnosti jako prevenci obezity a u psů s cukrovkou.
krmiva, žrádlo, vše pro kočky a psy

McDonald´s na Slovensku? Čaká nás veľký rozvoj – Reťazce.sk

Únor 7th, 2018 | Posted by admin in Nezařazené

Original article

Najnovší Profit sa rozpráva so šéfom McDonald´s pre Slovensko, Česko a Maďarsko Radekom Janalíkom. Kúpte si ho. Šéf potvrdzuje nové prevádzky v Martine, Poprade, Košiciach a Zvolene. A – jedenástu bratislavskú v Eurovea Galleria. Na tomto mieste sa na slovenskej pôde sa prvýkrát stretnú etablovaný McDonald´s a nováčik Burger King[1].

Čo je pre náš trh najdôležitejšie: Janalík hovorí, že najbližších päť rokov vidí “úplne bez problémov” priestor na ďalších 20-30 reštaurácii u nás. Ako vidieť na zozname miest expanzie, značka sa pomaly zosúva k 50-tisícovým sídlam. Ba čo viac, šéf reťazca vidí priestor pre reštauráciu v mestách od 30 tisíc ľudí. A rozširovanie bude na podnikateľoch: má sa diať najmä na základe franchisingových partnerstiev. Znamená to otvorené možnosti pre Prievidzu, Zvolen, Považskú Bystricu, Nové Zámky, Michalovce, Spišskú Novú Ves, Levice, Komárno, Humenné, Bardejov, Liptovský Mikuláš či Piešťany.


Možno vás bude zaujímať: Reťazce.sk majú špeciálnu Facebook Page s novikami slovenských fast-foodov. Kliknite na “Páči sa mi to” a buďte informovaní!
http://www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpages%2FNovinky-fastfoodov-na-Slovensku%2F126416950750929&width=292&colorscheme=dark&connections=0&stream=false&header=false&height=62[2]


Príchod McDonald´s do malých slovenských miest znamená viac, ako len ďalší krok strašidelnej globalizácie. Okrem väčšej konkurencie prinesie McDonald´s hlavne a kvalitu. Žiadne staré a nekvalitné suroviny, falošný a zákerný prístup k zákazníkovi, podvody so sociálnymi odvodmi a platmi pre zamestnancov – všetko špeciality slovenských podnikateľov, ktorí ešte nezliezli, alebo  nemali možnosť zliezť zo stromov. Najznámejší fast-food  na tejto planéte prichádza do malých slovenských miest, aby ich naučil elementárne pravidlá podnikania v službách. Koniec pre obschnuté bagety zo “zaprdených” stánkov. A to znamená veľmi veľa. Slovensko “mcdonaldizáciu” potrebuje.

Bing: zradlo (source)

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>