Štěňata psů malých plemen. Březí a kojící feny všech plemen. Štěňata středních

plemen psů

Březí a kojícífeny všech plemen

Pro dospělé, zdravé psy

velkých a obřích plemen, vhodné pro věk

velká plemena

obří plemena


Pro starší psy malých plemen
nad 8 let. Krmivo představující kompletní nutriční podporu zdraví starších psů. Pro starší psy středních plemen. Krmivo představující komplexní nutriční podporu zdraví starších psů.
Pro starší psy velkých plemen a

obřích plemen

krmivo

představující komplexní nutriční podporu zdraví starších psů.
Pochoutky pro psy všech plemen bez rozdílu věku. Pochoutku je možné používat v průběhu redukce hmotnosti jako prevenci obezity a u psů s cukrovkou.
krmiva, žrádlo, vše pro kočky a psy

Kvalitné kanadské krmivá pre psov, eshop – krmivá pre psov

Říjen 2nd, 2017 | Posted by admin in Nezařazené

Original article

 

 

KRMIVA NADPIS

Ak chcete najlepšie produkty, musíte mať tie najlepšie ingrediencie, prísnu kontrolou kvality a príkladné bezpečnostné postupy. To umožňuje ponúknuť zákazníkom výrobky, ktoré garantujú kvalitu a bezpečnosť.
Všetky krmivá, ktoré si môžete u nás kúpiť vyrába kanadský výrobca  PLB International Inc.[1], Montreal. Výrobca krmív je rodinnou firmou a krmivá, ktoré vyrába sú distribuované do viac ako 30 krajín po celom svete.

Výroba krmív je nastavená tak, aby spĺňala vysoké štandardy kvality a bezpečnosti HACCP. PLB laboratórium analyzuje kvalitu surovín a hotových výrobkov v každej fáze výroby.  Počas celého procesu je výroba kontrolovaná, aby bola zaistená kvalita krmív až do poslednej granule! Suroviny od dodávateľov, z ktorých sú vyrábané krmivá, sú podrobené prísnym akreditačným procesom.
Závod PLB International patrí k najmodernejším v globálnom priemysle.
Krmivá tohto výrobcu dovážame a predávame na slovenskom trhu už 19 rokov.

Týmito krmivami kŕmime aj našich psích hostí v našom hoteli pre psov SAURUS[2].

 

 

 

 

 

 

 

 

rr

Pre uskutočnenie nákupu sa nemusíte registrovať. Ak tak však urobíte, získate okamžitú zľavu 2% na váš nákup. Taktiež získavate vyššie zľavy pri opakovaných nákupoch, môžte byť informovaný e-mailom o rôznych zľavách, výhodách a akciách na konkrétny tovar alebo o príjme nového tovaru do predaja.

Výšku vašej aktuálnej zľavy si môžte kedykoľvek skontrolovať po prihlásení sa do vášho účtu v sekcii moje zľavy. Vernostná zľava je zľava, ktorá sa odvíja od celkovej výšky nakúpeného tovaru cez eshop pričom všetky vaše objednávky sa spočítavajú. Nárok na vyššiu zľavu na ďalšiu objednávku vzniká vo chvíli, keď je predchádzajúca objednávka  fyzicky prevzatá zákazníkom a uhradená. Vašu celkovú zľavu  nájdete pod názvom súčasná zákaznícka zľava. Aby ste sa vyhli nepripísaniu vyššej zľavy na váš účet, vždy sa uistite, že tovar objednávate ako prihlásený zákazník.

Registrovať sa môžete po kliknutí na tento odkaz.[3]

 

 

 

 

 

dopravaZDARMA 3

References

  1. ^ PLB International Inc. (www.plbint.com)
  2. ^ Hotel pre psov SAURUS (www.facebook.com)
  3. ^ registrácia (eshop.saurus.sk)

Bing: krmivo (source)

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>