Štěňata psů malých plemen. Březí a kojící feny všech plemen. Štěňata středních

plemen psů

Březí a kojícífeny všech plemen

Pro dospělé, zdravé psy

velkých a obřích plemen, vhodné pro věk

velká plemena

obří plemena


Pro starší psy malých plemen
nad 8 let. Krmivo představující kompletní nutriční podporu zdraví starších psů. Pro starší psy středních plemen. Krmivo představující komplexní nutriční podporu zdraví starších psů.
Pro starší psy velkých plemen a

obřích plemen

krmivo

představující komplexní nutriční podporu zdraví starších psů.
Pochoutky pro psy všech plemen bez rozdílu věku. Pochoutku je možné používat v průběhu redukce hmotnosti jako prevenci obezity a u psů s cukrovkou.
krmiva, žrádlo, vše pro kočky a psy

Mačka do bytu – Voľné diskusie – modrykonik.sk

Září 24th, 2017 | Posted by admin in Nezařazené

Original article

@sosanna88[1] ahoj. my sme si priniesli domov 2 mesačné mačiatko, ako prvé bolo, že sme ju rovno nasáčkovali do jej záchodíka, aby vedela kam ísť na potrebu :grinning: síce z neho hneď vyšla, ale zapamatala si cestu navždy :slight_smile: mačací záchodík nesmrdí, ak sa oň riadne staráš. používame žlto-zelený zverlit (10kg/cca eur- vydrží cca na 2 mesiace), hrudky po cikaní odstraňujeme vždy ráno. na veľkú chodí 2x denne, samozrejme nevonia to po fialkách. ale mačky pudovo výkaly zakrývajú zverlitom, takže zasmradený byt nehrozí. naša to vačšinou stihne ráno, kým je niekto doma a večer, ked je zase niekto doma. ale ak ma výtvor čaká od rána do poobedia v toaletke, zakrytý nie je cítiť. každé dva týždne zverlit dopĺňame a pri tom vyčistím celý záchodík domestosom. záchodík má v kúpeľni, kde je kľud a má tam súkromie :grinning: čo sa stravy týka, má neobmedzený prístup ku granulkám (royal canin sa osvedčil- 2kg/cca 20 eur- tiež cca na 2 mesiace) a vode. surovým kuracím nepohrdne a chutí jej aj felix (masko v želé), ale to dostáva tretinu sáčku denne, lebo línia :grinning: najvačší výdavok zdravotný je sterilizácia či kastrácia- cca 100 eur. každý rok očkovanie a vakcinácia -cca 20 eur. a potom prípravky na odčervenie…naša von nechodí, ale na topánkach môžeme všeličo priniesť domov, takže raz ročne aj to…cca 10 eur. škrabalo určite, lebo inak sa vyzúri na nábytku :grinning: a hračky…mačka sa zahrá aj obyčajným vrchnákom z pet fľaše či guličkou z alobalu, podstatné je, že sa to kotúľa a dá naháňať :slight_smile: ale má aj také klasické pierka na paličke. máme mačací strom od podlahy po plafón, najradšej spí na najvrchnejšej poličke, ale nepohrdne ani obyčajnou krabicou na zemi či krabicou na radiátore. mačka zaspí tam, kde sa jej práve chce :grinning: . mačacie chlpy…z vlastnej skúsenosti hovorím, že sú všade. máme britskú modrú, tá má kožúšok s podsadou (jemnulilinké sivé chĺpky), ktoré na jar zhadzuje, ale nebehám s mopom a vysávačom denne, iba týždenne a to nemáme v byte žiadny koberec. v zime a na jeseň je to v pohode. britky sú vo všeobecnosti nemojkavé, je to mačka , ktorá sa mojká iba keď ona chce a nie je to príliš často. ale keď prídeme po celom dni domov, dá najavo radosť a pradie ako motorová píla :slight_smile: nedrezúrovali sme ju príkazmi kam môže či nemôže ísť, mačka je slobodomyseľný a čistotný tvor. takže áno…behá nám aj po kuchynskej linke aj po posteli. keby som chcela drezúrovať, kúpim si cvičenú opicu :grinning: denný režim s mačkou je asi taký, že či je pracovný týždeň alebo víkend, všíma si nás keď to uzná za vhodné :grinning: mačka aj tak prespí tretinu dňa, takže na extra pozornosť si nepotrpí, ale je dobré a vhodné venovať sa jej aspoň trocha každý deň a pohrať sa s ňou. starostí s mačkou nie je v podstate veľa a časom jej odpustíš aj to pĺznutie, ver mi :slight_smile:

References

  1. ^ sosanna88 (www.modrykonik.sk)

Bing: zradlo (source)

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>